INFORMĀCIJA PAR PASĀKUMU

Jānis Jarāns
“Drosme iziet no rāmjiem”


 21.maijā plkst.18.00 Biznesa augstskolā Turība norisināsies aktiera un komiķa Jāņa Jarāna vieslekcija "Drosme iziet no rāmjiem".

Dažkārt liels šķērslis mūsu panākumiem ir tieši uzdrīkstēšanās un drosmes trūkums, kas liedz izdarīt un paveikt daudz vairāk nekā domājam. Par drosmi iziet no rāmjiem jeb izkāpt ārpus savas komforta zonas vieslekcijā stāstīs Jānis Jarāns. Viņš uzsvēris, ka visu radošo dzīvi vienmēr pats bijis sev saimnieks, producents, grāmatvedis utt., dzīvojot savam priekam, nevis citu veidotos rāmjos un sistēmā.

Vieslekcijā Jānis Jarāns ne tikai dalīsies spilgtākajos savas dzīves notikumos un atgadījumos, bet stāstīs arī par reāliem piemēriem, kad viņš guvis panākumus, pateicoties spējai izkāpt no komforta zonas. Viņš dalīsies stāstos par to, kā kļuvis par tādu cilvēku, kāds ir pašlaik. Tāpat tiks sniegta iespēja uzzināt, vai ar aktiera darbu Latvijā ir iespējams nopelnīt un kādi ir šīs profesijas trūkumi un priekšrocības. Ikviens lekcijas apmeklētājs varēs uzdot sev interesējošus jautājums.

Jānis Jarāns ir komiķis, aktieris, aktīvs ceļotājs, kurš ar mugursomu plecā apceļojis teju pusi pasaules, neizmantojot nevienas tūrisma firmas pakalpojumus. Tāpat aktieris lepojas ar faktu, ka sešas reizes ar viesizrādēm pabijis ASV. Komiķis pats sevi dēvē par vienu no retajiem Latvijas brīvmāksliniekiem, kurš nestrādā nevienā no Latvijas teātriem. Daudziem viņš palicis atmiņā kā Miedziņš – populārā Latvijas Televīzijas bērnu vakara raidījuma "Miedziņš nāk" galvenais varonis, ar kuru kopā izaugušas vairākas Latvijas bērnu paaudzes.

Cik gan vienkārši šķiet dzīvot, neraizējoties par sīkumiem un lietām, kuras tāpat nevaram izmainīt. Vai tā patiešām ir, un, kā apgūt šo spēju, pastāstīs Jānis Jarāns.


Vieslekcijas apmeklējums ir bez maksas.

Aicināts ikviens interesents, aizpildot pieteikuma anketu.

Katra persona var reģistrēties tikai vienu reizi un reģistrēt tikai sevi.
Atkārtoti aizpildītas reģistrācijas anketas tiks dzēstas.

Informējam, ka vieslekcija tiks fotografēta. Iegūtie materiāli var tikt publicēti.
 

Reģistrāciju nodrošina     

INFORMĀCIJA PAR PIETEIKŠANOS

Apmeklēt vieslekcijas aicināts ikviens interesents, aizpildot pieteikuma anketu.

Katra persona var reģistrēties tikai vienu reizi un reģistrēt tikai sevi. Atkārtoti aizpildītas reģistrācijas anketas tiks dzēstas.

ORGANIZATORS

Biznesa augstskolā Turība regulāri tiek organizētas bezmaksas vieslekcijas par visdažādākajām tēmām, ko vada sabiedrībā atpazīstamas personības, nozares profesionāļi un Turības absolventi.

Četru gadu laikā augstskolā ir notikušas vairāk nekā 200 dažādas izglītojošas vieslekcijas.

Apmeklēt vieslekcijas aicināts ikviens interesents, aizpildot pieteikuma anketu.
Katra persona var reģistrēties tikai vienu reizi un reģistrēt tikai sevi. Atkārtoti aizpildītas reģistrācijas anketas tiks dzēstas.www.turiba.lv

Google karte

Biznesa augstskola Turība

Graudu iela 68, Rīga, LV-1058

21.05.2019

18.00

Sociālie tīkli