INFORMĀCIJA PAR PASĀKUMU

Gustavs Terzens
„Lekcija par to, ko skolā nemāca”

 

 

27. februārī plkst. 18.00 Biznesa augstskolas Turība C korpusa 321. auditorijā notiks dīdžeja, ceļotāja, mūziķa, dažādu pasākumu un raidījumu vadītāja Gustava Terzena vieslekcija „Lekcija par to, ko skolā nemāca.”

 

Savā vieslekcijā Gustavs Terzens stāstīs par robežšķirtni, ar kuru savā dzīvē saskaras ikviens cilvēks. Tā ir situācija, kad kāds ieildzis dzīves posms beidzas, bet jauns – tāds, ko ļoti gaidām un vēlamies, vēl nav sācies. “Šādās dzīves situācijās cilvēks parāda savu patieso seju - to, kas viņš ir! Un tieši par šādiem, mūsu dzīvēs neizbēgami ieprogrammētiem punktiem, es vēlos runāt, jo ir lietas, kas izmaina dzīvi, un nekas vairs nav tā, kā līdz šim,” uzsver Gustavs Terzens.

 

Ja šajā aprakstā saskati situācijas, ar kurām esi saskāries un izdzīvojis tās arī savā pieredzē, un vēlies uzzināt, kā rīcība šādos dzīves posmos raksturo cilvēku,  tad aicinām 27. februārī apmeklēt vieslekciju Biznesa augstskolā Turība.

 

Gustavs Terzens ir mūziķis, ceļotājs, žurnālists, TV raidījumu “Vides Fakti”, “Ziemeļu puse”, „TE!”, “Karasliste”, “Literatūre” u.c. sižetu veidotājs un vadītājs. Agrāk bijis arī Radio SWH Rock ētera personība.

 

 

Vieslekcijas apmeklējums ir bez maksas.

 

Aicināts ikviens interesents, aizpildot pieteikuma anketu.

 

Katra persona var reģistrēties tikai vienu reizi un reģistrēt tikai sevi.

Atkārtoti aizpildītas reģistrācijas anketas tiks dzēstas.

 

Informējam, ka vieslekcija tiks fotografēta. Iegūtie materiāli var tikt publicēti.

 

Reģistrāciju nodrošina  

INFORMĀCIJA PAR PIETEIKŠANOS

Apmeklēt vieslekcijas aicināts ikviens interesents, aizpildot pieteikuma anketu.

Katra persona var reģistrēties tikai vienu reizi un reģistrēt tikai sevi. Atkārtoti aizpildītas reģistrācijas anketas tiks dzēstas.

ORGANIZATORS

Biznesa augstskolā Turība regulāri tiek organizētas bezmaksas vieslekcijas par visdažādākajām tēmām, ko vada sabiedrībā atpazīstamas personības, nozares profesionāļi un Turības absolventi.

Četru gadu laikā augstskolā ir notikušas vairāk nekā 200 dažādas izglītojošas vieslekcijas.

Apmeklēt vieslekcijas aicināts ikviens interesents, aizpildot pieteikuma anketu.
Katra persona var reģistrēties tikai vienu reizi un reģistrēt tikai sevi. Atkārtoti aizpildītas reģistrācijas anketas tiks dzēstas.www.turiba.lv

Google karte

Biznesa augstskola Turība

Graudu iela 68, Rīga, LV-1058

27.02.2019

18.00

Sociālie tīkli