INFORMĀCIJA PAR PASĀKUMU

 


 

24.aprīlī plkst.18.00 Biznesa augstskolas Turība C korpusa Konferenču zālē notiks divu Latvijā plaši pazīstamu gastroenterologu Anatolija Danilāna un Hosama Abu Meri diskusija "Mīti un patiesība par veselīgu uzturu", kas notiks diskusiju cikla "Viedokļu rings" ietvaros.
 
Diskusiju cikls aizsākts ar mērķi sniegt iespēju iepazīties ar dažādu ekspertu viedokli sabiedrībai aktuālos jautājumos.

Diskusijas moderators: Haralds Burkovskis.

Par veselīgu uzturu pastāv dažādi mīti, daži no tiem ir patiesi, daži - ļoti tālu no patiesības. No kādiem produktiem izvairīties? Cik bieži ieteicams ēst? Vai drīkst ēst pēc 18.00? Cik daudz ūdens ieteicams izdzert un vai katru dienu tiešām jāizdzer noteikts daudzums? Kā cilvēka veselību ietekmē gaļas ēšana, un kā – svaigēšana? Vai cukurs un sāls ir mūsu organisma lielākie ienaidnieki? Uz šiem un daudziem citiem jautājumiem atbildēs Hosams Abu Meri un Anatolijs Danilāns.

Aicināts ikviens interesents, aizpildot pieteikuma anketu. Katra persona var reģistrēties tikai vienu reizi un reģistrēt tikai sevi. Atkārtoti aizpildītas reģistrācijas anketas tiks dzēstas.

Informējam, ka pasākumā tiks fotografēts. Iegūtie materiāli var tikt publicēti.
 

Reģistrāciju nodrošina     

 

INFORMĀCIJA PAR PIETEIKŠANOS

Diskusiju apmeklēt aicināts ikviens interesents, aizpildot pieteikuma anketu.

Katra persona var reģistrēties tikai vienu reizi un reģistrēt tikai sevi. Atkārtoti aizpildītas reģistrācijas anketas tiks dzēstas.

ORGANIZATORS

Biznesa augstskola Turība organizē diskusiju ciklu "Viedokļu rings", kurā ik mēnesi tiekas dažādu nozaru viedokļu līderi.

www.turiba.lv

Google karte

Biznesa augstskola Turība

Graudu iela 68, Rīga, LV-1058

24.04.2019

18.00

Sociālie tīkli