INFORMĀCIJA PAR PASĀKUMU

Viens jau arī panest var,

Divi labāk panes.

Vienam arī labi skan,

Diviem labāk skanēs.”

/Imants Ziedonis

Imanta Ziedoņa muzejs aicina skolotājus pieteikties radošajām lekcijām projekta “Ideju pavasaris” ietvaros.  

 

Šī gada “Ideju pavasaris” aicina jauniešus doties uz muzejiem un kultūras iestādēm (kultūras un saieta namiem, mākslas centriem, jauniešu centriem, bibliotēkām u.tml.), lai dotu savu pienesumu, uzlabojot jau esošās vai ieviešot jaunas idejas, kā padarīt šīs iestādes jauniešiem interesantākas un saistošākas.

 

Sadarbībā ar Limbažu novada, Jēkabpils pilsētas un Saldus novada pašvaldībām, februārī norisināsies trīs “Ideju pavasara” radošās rezidences (viena rezidence katrā pilsētā, katram dalībniekam ir iespēja doties uz vienu no rezidencēm). Arī skolotāji ir aicināti doties līdzi saviem audzēkņiem un radošo rezidenču ietvaros iegūt zināšanas par to, kā radīt idejas un veidot skolēniem saistošas mācību stundas.

 

"Skolotāji katrs savā skolā ik dienu sastopas ar izaicinājumu - kā radīt skolēniem interesantu un izglītojošu mācību stundu. Kopā sanākot vairākām pieredzēm no dažādām skolām, ir iespējams smelties iedvesmu jaunu ideju radīšanā un pārnesē. Šogad skolotāju "Ideju pavasarī" runāsim par to, kā attīstīt idejas sadarbībā ar citiem," tā par skolotājiem paredzētajām lekcijām stāsta viena no lektorēm Žanete Grende.

 

Izvēlieties vienu no radošajām rezidencēm - Limbažos - 9. februārī, Jēkabpilī - 15. februārī vai Saldū - 22. februārī, piesakieties, mudiniet jauniešu pieteikties, brauciet līdz saviem skolēniem un piedalieties!

 

Pieteikšanās līdz 7.februārim ( dienas programma tiks izsūtīta 8. februārī)

Vietu skaits ierobežots

 

INFORMĀCIJA PAR PIETEIKŠANOS

Radošās rezidences norisināsies trīs pilsētas, līdz ar to, reģistrējoties, aicinām izvēlēties pilsētu uz kuru vēlies doties! 
 
  • Limbažos, 2018.gada 19.februārī . 
  • Jēkabpils, 2018. gada 15.februārī . 
  • Saldū, 2018.gada 22.februārī.

ORGANIZATORS

Projektu “Ideju pavasaris” īsteno Imanta Ziedoņa muzejs sadarbībā ar Limbažu novada, Jēkabpils pilsētas un Saldus novada pašvaldībām.

 

Vairāk informācijas par projektu: http://www.ziedonamuzejs.lv/lv/ideju-pavasaris

 

Komunikācijas jautājumos par “Ideju pavasaris” sazināties ar:

Alisi Pabērzu

Imanta Ziedoņa muzeja komunikācijas vadītāju

alise.paberza@ziedonamuzejs.lv

+371 26133716


 

Jautājumos par projektu “Ideju pavasaris” sazināties ar:

Maiju Jaunzemi

Imanta Ziedoņa muzeja projektu vadītāja

maija.jaunzeme@ziedonamuzejs.lv

+371 26199366Imanta Ziedoņa muzeja misija: Balstoties Imanta Ziedoņa (1933-2013) idejās, daiļradē paustajā un viņam tuvajās vērtībās, veicināt jaunradi Latvijā, iedvesmot sabiedrību latviskuma stiprināšanā, kā arī sniegt iespēju interesentiemm radošā veidā izzināt sevi un pasauli.