INFORMĀCIJA PAR PASĀKUMU

Ielūdzam uz lielāko un nozīmīgāko zobārstniecības izstādi un kongresu Latvijā, kas Rīgā notiks jau desmito reizi!

EXPO LATVIA DENTAL 2019


Aicinām Jūs reģistrēties un apmeklēt nozīmīgāko zobārstniecības notikumu Latvijā EXPO LATVIA DENTAL 2019, kas norisināsies šā gada 11. un 12. aprīlī Rīgā, Raddison Blu Daugava telpās.

 

Svinam 10 gadu jubileju!

Izstāde tiek organizēta jau desmito reizi un šajā notikumā tiek apvienoti visi, kas ir nozarē – zobārsti, zobu tehniķi, zobu higiēnisti un asistenti, zobārstniecības materiālu un iekārtu ražotāji, pārstāvji un izplatītāji.


Šogad izstādē piedalīsies vairāk kā 80 dalībnieki. Tas nozīmē – būs viss un visi!

Jaunākie produkti, zobārstniecības tehnika un jaunākās digitālās tehnoloģijas un to prezentācijas, aktuālākās tendences un jaunākie risinājumi zobārstniecības nozarē. Izdevīgākie piedāvājumi, dāvanas, paraugi un akcijas. Iedvesma un idejas Jūsu praksei – tas viss vienuviet!

 

Pasaules pieredze Rīgā!

Kā jau Jubilejas reizei pienākas – būs grandiozi! Domājot par Jums un saistošu saturu, kā ierasts izstādē būs ļoti daudz vērtīgu lekciju un praktisko nodarbību – kopā vairāk nekā 50! 

Vadošie lektori un runātāji no 17 valstīm - Austrijas, Brazīlijas, Bulgārijas, Dānijas, Grieķijas, Igaunijas, Itālijas, Krievijas, Latvijas, Lielbritānijas, Lietuvas, Nīderlandes, Polijas, Somijas, Šveices, Vācijas un Zviedrijas.

No sirds iesakām izmantot šo vienreizējo iespēju un apmeklēt šīs īpašās lekcijas tepat Rīgā!

Uz tikšanos Jubilejas izstādē!

Pilnu lekciju plānu var apskatīt šeit

 

Izstādes darba laiks: 9:00 – 18:00 katru dienu

Adrese: Raddison Blu Daugava, Kuģu iela 24, Rīga

 

Laipni lūdzam uz izstādi!

INFORMĀCIJA PAR PIETEIKŠANOS

Ieeja izstāde ir bezmaksas!
 
Lai saņemtu apstiprinātu LZA sertifikātu 8 TIP punkti par katru izstādes dienu, Jums ir jāveic reģistrācija par izstādes apmeklējumu katru dienu, ierašanās brīdī uzrādot LZA karti ( LĀB vai Evisit ),  ja karte ir aizmirsta vai vispār nav izņemta, reģistrējoties saņemsiet apstiprinātu LZA sertifikātu 6 TIP. 
 
TIP sertifikāts ir derīgs tikai ja ir apmeklētas arī vairākas lekcijas katrā no izstādes dienām! 
 
Katram izstādes apmeklētājam ir jāveic individuāla reģistrācija, katrs var saņemt sertifikātu par sevi, grupu reģistrācija nav paredzēta. 
 
Ir divas iespējas kā veikt reģistrāciju izstādei:
 
1. Reģistrēties uz vietas izstādē, katru dienu rindas kārtībā, taču lūdzu ņemt vērā, ka tas aizņems attiecīgu laiku! Attiecīgi pēc reģistrācijai nepieciešamās informācijas nodošanas reģistratoriem, Jums uzreiz tiks izniegta EXPO 2019 apmeklētāja vārda karte un izsniegts LZA sertifikāts elekroniski, 8TIP punkti tiks ieskaitīti Jūsu LZA biedra profilā
Reģistrācija ir jāveic katru dienu, pirmajā dienā izdotā EXPO 2019 vārda karte ir jāsaglabā un jāuzrāda otrā dienā pie reģistrācijas veikšanas un sertifikāta saņemšanas. 
 
2. Online reģistrācija iepriekš. Šis reģistrācijas veids arī ir bezmaksas, tikai krietni ātrāks un ērtāks!
Tas ir ļoti vienkārši! Jums ir jāaizpilda reģistrācijai nepieciešamā informācija par sevi online un uz e-pastu saņemsiet apstiprinājumu un izstādē - ātrājā rindā tikai uzrādot savu ārsta karti tā tiks noskenēta tādejādi apstiprinot savu ierašanos, Jums tiks izsniegts arī LZA 8TIP elektroniskais sertifikāts par izstādes apmeklējuma dienu.
Pirmajā dienā saņemtā vārda karte ir jāsaglabā un jāuzrāda otrajā dienā pie reģistrācijas veikšanas un sertifikāta saņemšanas. 
 
Online ir iespējams reģistrēties arī izstādes lekcijām! Izmantojiet iespēju reģistrēties sev ērtā laikā un vietā! 
 
Izstādes EXPO LATVIA DENTAL 2019 reģistrācija notiek 2. stāvā!
Mēs Jūs gaidīsim!

 

ORGANIZATORS

Izstāde EXPO LATVIA DENTAL 2019 tiek organizēta sadarbībā ar Latvijas Zobārstu Asociāciju! 

  • Kontaktinformācija

  • EXPO LATVIA DENTAL Administrācija
  • Adrese: Dzelzavas iela 117, Rīga
  • Tel.: 26761837
  • E-pasts: expo@expolatviadental.lv

Google karte

Radisson Blu Daugava

Kuģu iela 24, Rīga, LV-1048

11.04.2019 - 12.04.2019

Sociālie tīkli