INFORMĀCIJA PAR PASĀKUMU

Pēc UNESCO iniciatīvas kopš 1999.gada katru gadu 21.februārī pasaulē atzīmē Starptautisko dzimtās valodas dienu. Tās mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību dzimtās valodas vērtībai un skaistumam.

Dzimtās valodas diena ir kļuvusi par ikgadēju pasākumu, kuru apmeklē liels skaits skolēnu no visas Latvijas. Šogad, lai svinētu Dzimtās valodas dienu kopā, Latviešu valodas aģentūra skolēnus un skolotājus aicina uz tikšanos Leļļu teātrī.
 
Dalīties priekā, no kura neizaug, mums palīdzēs Latvijas Leļļu teātra aktieri Baiba Vanaga, Miķelis Žideļūns un Artūrs Putniņš.

Pasākumā notiks skolēnu radošo darbu konkursa „Mans bērnības stāsts” uzvarētāju apbalvošana un varēsiet noklausīties labāko darbu fragmentus. Dalībniekiem būs iespēja ieskatīties arī otrpus skatuves aizkaram un redzēt, kā top leļļu stāsti. Noslēgumā varēsiet noskatīties izrādi „Emīls un Berlīnes zēni”. Dzimtās valodas dienas pasākuma dalībniekiem – skolotājiem un skolēniem – tiks sagatavotas apliecības par piedalīšanos 21.februāra notikumā.

Lai noskaidrotu konkursa „Mans bērnības stāsts” labāko darbu autorus, spiediet ŠEIT.
 
Kā ierasts, konkursa dalībnieku labāko darbu fragmenti tiks iekļauti grāmatā. Skolēnu radošo darbu sērijā jau iznākušas vienpadsmit grāmatas.
 


INFORMĀCIJA PAR PIETEIKŠANOS

Aicinām Jūs tiešsaistē pieteikties pasākumam līdz š.g. 13.februārim (ieskaitot), spiežot pogu „Reģistrēties” un aizpildot anketu.

ORGANIZATORS

Latviešu valodas aģentūra
 
 
Latviešu valodas aģentūra ir izglītības un zinātnes ministra pārraudzībā esoša tiešās pārvaldes iestāde un tās mērķis ir veicināt latviešu valodas – Latvijas Republikas valsts valodas un Eiropas Savienības oficiālās valodas – statusa nostiprināšanu un ilgtspējīgu attīstību. Viens no Latviešu valodas aģentūras uzdevumiem ir organizēt pasākumus, kas popularizē valsts valodu, veicina tās lietošanu un sekmē sabiedrības līdzdalību valsts valodas politikas īstenošanā.
  • Kontaktinformācija

  • Velga Līcīte-Meldere
  • Adrese: Lāčplēša 35-5, LV-1011
  • Tel.: 67201684
  • E-pasts: velga.licite@valoda.lv

Google karte

Latvijas Leļļu teātris, Lielā zāle

K. Barona iela 16/18, Rīga

21.02.2019.

9.30–15.30

Sociālie tīkli