INFORMĀCIJA PAR PASĀKUMU

Arņa Jēkabsona vieslekcija
"Vai roboti pārņems mūsu darba vietas?"

Ceturtdien, 26. janvārī plkst. 18.00 Biznesa augstskolas Turība C323. auditorijā notiks Arņa Jēkabsona vieslekcija "Vai roboti pārņems mūsu darba vietas?"

 

Arnis Jēkabsons ir Biznesa augstskolas Turība Komunikācijas fakultātes absolvents. Jau studiju laikā Arnis strādāja savā nozarē, un līdz šim ir uzkrājis pamatīgu darba pieredzi savā profesijā. Šobrīd viņš ir digitālās aģentūras Brandbox Digital vadītājs.

 

Vieslekcijas laikā Arnis Jēkabsons ļaus ikvienam apmeklētājam doties tehnoloģiju attīstības ceļojumā ar diviem galvenajiem apskates objektiem - internet of things jeb lietu internets un virtual reality/augmented reality jeb virtuālā un paplašinātā realitāte. Vieslekcijā tiks pievērsta uzmanība šobrīd aktuālajiem jautājumiem par to, kā sensori un dati palīdz cīnīties ar cilvēces efektivitātes problēmām un kā vēlme sasniegt nesasniedzamo ir izveidojusi jaunu digitālo realitāti. Lekcijas noslēgumā tiks atbildēts uz jautājumiem, vai jaunas industriālās revolūcijas priekšvakarā cilvēki var zaudēt darbu robotu dēļ un, galu galā, pie kā tas mūs novedīs.

 

Aicināts ikviens interesents, aizpildot pieteikuma anketu.
Katra persona var reģistrēties tikai vienu reizi un reģistrēt tikai sevi.
Atkārtoti aizpildītas reģistrācijas anketas tiks dzēstas.

 

Informējam, ka vieslekcija tiks fotografēta. Iegūtie materiāli var tikt publicēti.

 

INFORMĀCIJA PAR PIETEIKŠANOS

Aicināts ikviens interesents, aizpildot pieteikuma anketu.
Katra persona var reģistrēties tikai vienu reizi un reģistrēt tikai sevi.
Atkārtoti aizpildītas reģistrācijas anketas tiks dzēstas.

ORGANIZATORS

Biznesa augstskolā Turība regulāri tiek organizētas bezmaksas vieslekcijas par visdažādākajām tēmām, ko vada sabiedrībā atpazīstamas personības, nozares profesionāļi un Turības absolventi.

Četru gadu laikā augstskolā ir notikušas vairāk nekā 100 dažādas izglītojošas vieslekcijas.

Google karte

Biznesa augstskola Turība

Graudu iela 68, Rīga, LV-1058

26.01.2017

18.00

Sociālie tīkli