INFORMĀCIJA PAR PASĀKUMU

Armanda Tripāna vieslekcija “Kad krasti par klintīm kļūst...''

Uzsākot 2017. gada vieslekciju ciklu, trešdien, 18. janvārī, plkst. 18.00 Biznesa augstskolas Turība konferenču zālē notiks Armanda Tripāna vieslekcija “Kad krasti par klintīm kļūst...”.

 

Armands Tripāns ir spēlējis hokeju, vairākkārt ar slidām nobraucis pa Siguldas bobsleja trasi, piedalījies Red bull Crashed Ice pasaules čempionātā, ieguvis Latvijas Televīzijas Gada cīnītāja titulu un šobrīd ir LTV1 raidījuma Sporta studija žurnālists un vairāku dokumentālo filmu autors.

 

Vieslekcija laikā Armands Tripāns dalīsies savā pieredzē un iedvesmos vieslekcijas apmeklētājus jauno gadu uzsākt ar jaunu sparu, un dos kārtīgu enerģijas lādiņu.

 

Dzīve nav par to, lai mēs pazaudētu iespējas, bet gan tās izmantotu! Ir pienācis laiks, kad ar bērna biļeti vairs nevar braukt, ir jāuzņemas atbildība un jārīkojas, taču jāatceras, ka dzīve Tev neļaus pārrakstīt eksāmenus. Ja nezini, kāds ir Tavs mērķis, ko un kāpēc darīt, tad dari to, kas Tev patīk – tā Tu noteikti nezaudēsi! Netici visam, ko rāda televīzijā - tie ir mīti, meli, ilūzija. Nesapņo par svešu dzīvēm, padari savu par neatkārtojamu!

 

Aicināts ikviens interesents, aizpildot pieteikuma anketu.
Katra persona var reģistrēties tikai vienu reizi un reģistrēt tikai sevi.
Atkārtoti aizpildītas reģistrācijas anketas tiks dzēstas.

 

Informējam, ka vieslekcija tiks filmēta un fotografēta. Iegūtie materiāli var tikt publicēti.

INFORMĀCIJA PAR PIETEIKŠANOS

Aicināts ikviens interesents, aizpildot pieteikuma anketu.
Katra persona var reģistrēties tikai vienu reizi un reģistrēt tikai sevi.
Atkārtoti aizpildītas reģistrācijas anketas tiks dzēstas.

ORGANIZATORS

Biznesa augstskolā Turība regulāri tiek organizētas bezmaksas vieslekcijas par visdažādākajām tēmām, ko vada sabiedrībā atpazīstamas personības, nozares profesionāļi un Turības absolventi.

Četru gadu laikā augstskolā ir notikušas vairāk nekā 100 dažādas izglītojošas vieslekcijas.

Google karte

Biznesa augstskola Turība

Graudu iela 68, Rīga, LV-1058

18.01.2017

18.00

Sociālie tīkli