INFORMĀCIJA PAR PASĀKUMU

Anželika Krastiņa
"Kāpēc latviešiem jābūt egoistiskiem?"


 


 


30. oktobrī plkst. 18.00 C321. auditorijā norisināsies Lapzemes Universitātes mācībspēka Anželikas Krastiņas vieslekcija "Kāpēc latviešiem jābūt egoistiskiem?".

"Latvijas iedzīvotāji ir ļoti talantīgi, atvērti pasaulei un pieraduši pie multikulturālas vides. Somiem ir daudz jāmācās no latviešiem. Mēs bieži sakām, ka latvieši ir čakli, bet gribētu uzvērt, ka mums piemīt kas vairāk. Čakls var būt izpildītājs, bet latvieši spēj paveikt vairāk. Problēmu risināšana mums jau ir asinīs. Mēs ātri spējam pielāgoties dažādām situācijām, tikai nedaudz pietrūkst drosmes. Mums jāattīsta lepnums un drosme par to, ko mēs darām," tā par latviešiem un somiem saka Anželika Krastiņa, kura dzīvo Somijā vairāk nekā 15 gadus un ir mācībspēks Lapzemes Universitātē.

Savā vieslekcijā viņa stāstīs ne tikai par to, kādas ir latviešu stiprās puses un priekšrocības, bet arī skaidros, kā Latvija var sasniegt Somijas izglītības līmeni.

Dažādos pētījumos un izglītības sistēmu vērtējumos bieži tiek uzsvērta Somijas izglītības kvalitāte. Arī skolēnu un studentu sasniegumi liecina, ka izglītības sistēma Somijā ir pārdomāta un orientēta uz rezultātu. Kas Somijas izglītības sistēmu padara par labāko pasaulē? Vai Latvija var atkārtot Somijas veiksmes stāstu un vai tas ir nepieciešams? Kā izglītību uztveram mēs – latvieši – un kā uz to raugās somi? Uz šiem un daudziem citiem jautājumiem savas lekcijas laikā atbildēs A. Krastiņa. Tāpat viņa pieskarsies sabiedrības veidošanas jautājumiem un sociālo inovāciju tēmai.

Vieslekcijas apmeklējums ir bez maksas.

Aicināts ikviens interesents, aizpildot pieteikuma anketu.

Katra persona var reģistrēties tikai vienu reizi un reģistrēt tikai sevi. Atkārtoti aizpildītas reģistrācijas anketas tiks dzēstas.

Informējam, ka vieslekcija tiks fotografēta. Iegūtie materiāli var tikt publicēti.
 

Reģistrāciju nodrošina     

INFORMĀCIJA PAR PIETEIKŠANOS

Apmeklēt vieslekcijas aicināts ikviens interesents, aizpildot pieteikuma anketu.

Katra persona var reģistrēties tikai vienu reizi un reģistrēt tikai sevi. Atkārtoti aizpildītas reģistrācijas anketas tiks dzēstas.

ORGANIZATORS

Biznesa augstskolā Turība regulāri tiek organizētas bezmaksas vieslekcijas par visdažādākajām tēmām, ko vada sabiedrībā atpazīstamas personības, nozares profesionāļi un Turības absolventi.

Četru gadu laikā augstskolā ir notikušas vairāk nekā 200 dažādas izglītojošas vieslekcijas.

Apmeklēt vieslekcijas aicināts ikviens interesents, aizpildot pieteikuma anketu.
Katra persona var reģistrēties tikai vienu reizi un reģistrēt tikai sevi. Atkārtoti aizpildītas reģistrācijas anketas tiks dzēstas.www.turiba.lv

Google karte

Biznesa augstskola Turība

Graudu iela 68, Rīga, LV-1058

30.10.2019

18.00

Sociālie tīkli