INFORMĀCIJA PAR PASĀKUMU

Zane Znatnaja
"Dzīvnieku glābšana – darbs sirdsmieram"

 


12. martā plkst. 18.00 C321. auditorijā norisināsies Biznesa augstskolas Turība absolventes un dzīvnieku aizsardzības biedrības "Dzīvnieku SOS" aktīvistes Zanes Znatnajas vieslekcija "Dzīvnieku glābšana – darbs sirdsmieram".

Zane Znatnaja ir Biznesa augstskolas Turība absolvente, kura jau vairāk nekā deviņus gadus aktīvi nodarbojas ar grūtās situācijās nonākušu dzīvnieku glābšanu un aprūpi. Šajā laikā viņa ir bijusi daļa no vairākiem projektiem un organizācijām, uzlabojot neskaitāmu dzīvnieku dzīvi, kā arī kopējo situāciju dzīvnieku aprūpē Latvijā. Šobrīd Zane pārstāv dzīvnieku aizsardzības biedrību "Dzīvnieku SOS".

Lekcijas laikā uzzināsiet, kā notiek dzīvnieku glābšana Latvijā, kāda veida organizācijas ar to nodarbojas un kādas ir atšķirības starp tām. Tāpat tiks skaidrots, kā ikviens no mums var iesaistīties un palīdzēt nelaimē nonākušajiem ķepaiņiem. Lekcijas laikā dzirdēsiet pieredzes stāstus un svarīgākos faktorus, kas jāņem vērā, izvēloties savu mājas mīluli, un kā par to rūpēties.

Vieslekcijas apmeklējums ir bez maksas.

Aicināts ikviens interesents, aizpildot pieteikuma anketu.

Katra persona var reģistrēties tikai vienu reizi un reģistrēt tikai sevi. Atkārtoti aizpildītas reģistrācijas anketas tiks dzēstas.

Informējam, ka vieslekcija tiks fotografēta. Iegūtie materiāli var tikt publicēti.
 

Reģistrāciju nodrošina     

INFORMĀCIJA PAR PIETEIKŠANOS

Apmeklēt vieslekcijas aicināts ikviens interesents, aizpildot pieteikuma anketu.

Katra persona var reģistrēties tikai vienu reizi un reģistrēt tikai sevi. Atkārtoti aizpildītas reģistrācijas anketas tiks dzēstas.

ORGANIZATORS

Biznesa augstskolā Turība regulāri tiek organizētas bezmaksas vieslekcijas par visdažādākajām tēmām, ko vada sabiedrībā atpazīstamas personības, nozares profesionāļi un Turības absolventi.

Četru gadu laikā augstskolā ir notikušas vairāk nekā 200 dažādas izglītojošas vieslekcijas.

Apmeklēt vieslekcijas aicināts ikviens interesents, aizpildot pieteikuma anketu.
Katra persona var reģistrēties tikai vienu reizi un reģistrēt tikai sevi. Atkārtoti aizpildītas reģistrācijas anketas tiks dzēstas.www.turiba.lv

Google karte

Biznesa augstskola Turība

Graudu iela 68, Rīga, LV-1058

12.03.2020

18.00

Sociālie tīkli