INFORMĀCIJA PAR PASĀKUMU

Aicinām Jūs piedalīties semināros "Ceļvedis datu apstrādē maziem un vidējiem uzņēmējiem" un konferencē!  

No 2019.gada septembra līdz novembrim Ventspilī, Liepājā, Jelgavā, Jēkabpilī, Daugavpilī, Ludzā, Valmierā, Cēsīs un Rīgā norisināsies bezmaksas informatīvie semināri mazajiem un vidējiem uzņēmējiem ar mērķi veicināt izpratni par Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasībām attiecībā uz personas datu apstrādi uzņēmumā. Semināra laikā tiks apskatīti praktiski piemēri, lai veiksmīgi ieviestu Regulas prasības praksē. Semināra dalībnieki saņems apliecinājumu par dalību seminārā.

Semināru lektore - Agnese Boboviča, Sertificēta fizisko personu datu aizsardzības speciāliste, CIPP/E, SIA DataProtection.lv valdes priekšsēdētāja. Semināra prezentāciju variet skatīt ŠEIT.

26.novembrī Rīgā notiks datu apstrādei veltīta konference.

Seminārus un konferenci rīko Datu valsts inspekcija projekta Nr.814774-DPSME "Vispārīgā datu aizsardzības regula – iespējas un atbildība mazajiem un vidējiem uzņēmumiem (MVU); tiesības un riski nepilngadīgām personām" (DPSME), kas tiek finansēts Eiropas Komisijas Tieslietu ģenerāldirektorāta finanšu programmas "Tiesības, vienlīdzība un pilsonība" 2014.–2020.gadam ietvaros.

Dalība semināros un konferencē ir bez maksas.

Informējam, ka semināru un konferences laikā tiks veikta filmēšana un fotografēšana. Iegūto datu apstrādes pārzinis ir Datu valsts inspekcija, tālr. 67223131, e-pasts: info@dvi.gov.lv. Vairāk informācijas par personas datu apstrādi projekta DPSME ietvaros pieejama ŠEIT.

Par organizatoriskiem jautājumiem lūdzam sazināties ar Datu valsts inspekciju pa e-pastu: info@dvi.gov.lv.